پرسش های متداول شتاب (استارت آپ) صنایع غذایی کرج

آیا فقط دانشجویان می توانند در ایده تاپ شرکت کنند؟

خیر، دانشجویان، اساتید، ایده پردازان و صنعتگران میتوانند در این رویداد شرکت کنند.

آیا ایده ها مطرح شده حتما باید ساخته شوند؟

نه الزاما، ایده می توانند در حد طرج باشند ولی باید به خوبی توضیح داده شوند.

ایده ها باید چه خصوصیاتی داشته باشند؟

ایده ها باید نوآورانه و مبتکرانه بوده و توجیه اقتصادی داشته باشند. 

آیا باید برای ثبت نام و شرکت در ایده تاپ هزینه ای پرداخت شود؟

خیر ، ثبت نام رایگان می باشد.

چطور میتونم ثبت نام کنم؟

برای ثبت نام کافسیت به بخش ثبت نام در رویداد شتاب صنایع غذایی مراجعه کنید و فرم مربوطه را تکمیل و پس از اتمام ثبت نام کد رهگیری را یادداشت نمایید. در روز های پایانی مهلت ثبت نام، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

اگر ایده من در مرحله اول انتخاب نشد چه میشود؟

رویداد شتاب (شناسایی و توانمند سازی ایده های برگزیده) برنامه ای است که در آن برای موفقیت ایده های برگزیده گروه تشکیل می شود. در صورتی که ایده شما در مرحله اول پذیرفته نشد، می توانید در گروه هایی که برای تنظیم برنامه کسب و کار ایده های برگزیده شکل گرفته است جذب شوید و در آنجا فعالیت خود را با توجه به تخصصتان ادامه دهید.

چکار کنم که ایده ام دزدیده نشود؟

جهت حفاظت از مالکیت فکری ایده خود میتوانید به سایت اداره ثبت مالکیت های صنعتی مراجعه و نسبت به ثبت اختراع در این اداره اقدام کنید. همچنین میتوانید از مشاوره کارشناسان موسسه نوفن حامی که قبل و در طول برگزاری رویداد در دانشگاه مستقر هستند بهره مند گردید.

چطور خودم رو برای این رویداد آماده کنم؟

در مورد جوانب ایده خود بررسی کنید. این موارد می تواند نحوه بازاریابی ، سرمایه گذاری مورد نیاز، مشتریان و مواردی مانند آن باشد. در روز اول زمان شما برای ارائه طرحتان فقط 60 ثانیه می باشد. در این مدت زمان شما باید کلیات طرح را ارائه دهید تا داروان بتوانند در مورد آن تصمیم بگیرند.

حامیان شتاب صنایع غذایی

دات نت نیوک فارسی